موسسه فرهنگی راقی| بینش مطهر| صفحه اصلی| ورود اعضا| ثبت نام
  صفحه اصلی   اخبار
 

ساخت سريال فاخر درباره شهيد مطهري

يدالله صمدي از پيشنهاد ساخت يك سريال الف ويژه درباره زندگي شهيد مطهري از سوي معاونت سيما خبر داد و اعلام كرد در سن 61‌سالگي بسيار به ساخت سريال درباره اين انسان اهل فتوت و عرفان علاقه‌مند است و زندگي دور از سياست او را مي‌سازد. يدالله صمدي فيلمنامه‌نويس و كارگردان سينما و تلويزيون كه در حوزه آثار فاخر آخرين بار «شوق پرواز» درباره زندگي شهيد عباس بابايي به كارگرداني او روي آنتن شبكه يك رفت، در گفت‌وگو با مهر از آغاز كارش در يك سريال تازه الف ويژه خبر داد و اظهار كرد: از طرف معاونت سيما يعني دكتر دارابي و دكتر فنائيان به من پيشنهاد ساخت يك سريال الف ويژه داده شده است كه يك ماهي مي‎شود درگير تحقيقات آن هستم و چند ماه نيز صرف نگارش اين سريال خواهد شد.
 
اين فيلمساز تصريح كرد: شهيد مطهري انساني است كه بيشتر اهل معرفت، عرفان، علم و فتوت بوده است و من در اين آخر عمري در سن 61 سالگي راغبم زندگي او را سريال كنم. من همانطور كه قبل از «شوق پرواز» از شهيد بابايي تنها نام يك اتوبان را مي‎شناختم و پس از تحقيقات فهميدم با چه انسان بزرگي طرفم هستم، اين بار هم همين اتفاق برايم رخ داده است و با شهيد مطهري آشنا مي‌شوم.
 
وي در پاسخ به اينكه براي روايت زندگي شهيد مطهري كدام يك از شخصيت‌هاي معاصر وارد قصه خواهند شد، تأكيد كرد: امام خميني(ره)، آيت الله خامنه‎اي و آيت الله رفسنجاني از جمله اين افراد هستند البته انسان‌هاي بزرگ ديگري نيز دور و بر او بوده و با او محشور شده‎اند كه وارد قصه خواهند شد.

تاریخ درج 29/7/1392

 

 
کليه حقوق این سایت برای مدرسه مطالعاتی فارا محفوظ می باشد©